Inwestycja w naukę Excela będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich posługujących się arkuszem kalkulacyjnym w codziennej pracy.  Czy Ty, w swojej pracy poświęcasz godziny na analizowanie i obrabianie danych czy też przygotowanie zestawień i raportów? Jeśli tak to mogę polecić Ci szkolenie Excel na Produkcji - Poziom I. W szkoleniu znajdziesz dobre praktyki pracy z arkuszem, wiele przydatnych skrótów i trików oraz funkcję i narzędzia Excela , które musi znać każdy.
Poza tradycyjną formą prezentacji, szkolenie wzbogacone jest o materiały wideo, które pozwolą jeszcze sprawniej przyswoić Ci przekazywaną wiedzę.
Opis kursuPrzejdź do kursu

Szkolenie Excel na produkcji - Expert to zbiór zaawansowanych funkcji i narzędzi oferowanych przez Excela. Wszystkie przykłady jakie znajdziesz w kursie zostały opracowane na podstawie narzędzi funkcjonujących w firmach z różnych branż, wspierających procesy z 14 różnych obszarów zarządzania produkcją. To czyni ze szkolenia, Excel na produkcji, obowiązkową pozycję dla dyrektorów, menedżerów, kierowników i specjalistów z branży produkcyjnej.
Opis kursuPrzejdź do kursu

Szkolenie Excel na produkcji Poziom Master to połączenie wszystkich niezbędnych umiejętności pracy z Excelem z ich praktycznym wykorzystaniem w środowisku produkcyjnym. Jeżeli chcesz w znaczący sposób usprawnić procesy i przepływ informacji w swojej firmie to zdecydowanie szkolenie dla Ciebie.