Narzędzie Excel - Zarządzanie magazynem skierowane jest do firm, które chcą usprawnić zarządzanie częściami zamiennymi, opierając się na danych, faktach i liczbach. Zapewnia ono:

- Dobór odpowiednich danych

- Przygotowanie struktury rejestru części

- Przygotowanie systemu przyjęć i wydań

- Przygotowanie mechanizmów wprowadzania danych

- Opracowanie raportu rotacji części

W narzędziu zastosowano wyłącznie metody obliczeniowe oparte na formułach (nie zastosowano VBA). Narzędzie do rozwoju na własne potrzeby.


Sprawne zarządzanie przestrzenią magazynową to często problematyczna sprawa. Pogarsza ją fakt, iż na rynku jest dużo standardowych rozwiązań, w których nie ma miejsca na indywidualne potrzeby zakładu. Z kursem Zarządzanie magazynem nauczysz się na przykładzie, jak stworzyć takie narzędzie, które dopasujesz do własnych potrzeb.

Kurs Zarządzania magazynem przeprowadzi Cię przez kluczowe aspekty tworzenia narzędzia do zarządzania obszarem magazynu, takie jak:

  • Dobór odpowiednich danych
  • Przygotowanie struktury rejestru części
  • Przygotowanie systemu przyjęć i wydań
  • Przygotowanie mechanizmów wprowadzania danych
  • Opracowanie raportu rotacji części


Planowanie produkcji to zasadnicza część, każdej firmy niezależnie od branży. Często stanowi o sukcesie firmy, efektywności procesów czy też obniżeniu kosztów produkcji.

Narzędzie Excel - Planowanie Produkcji skierowane jest do firm, które chcą podejmować decyzje planistyczne oparte na danych, faktach i liczbach.

Darmowy program Excel do planowania produkcji zawiera: parametry produkcji, bazę zleceń, zlecenie produkcyjne do druku, plan na każdy proces.

W kursie zastosowanie wyłącznie metody obliczeniowe oparte na formułach (nie zastosowano VBA). Narzędzie do rozwoju na własne potrzeby.


Planowanie produkcji Excel to narzędzie Excel wraz z załączonymi do niego filami instruktażowymi.